O hoteli

Hotel SMREČINA

Hotel SMREČINA sa nachádza v malebnom údolí pohoria Malá Fatra medzi obcami Párnica a Zázrivá. Hotel poskytuje dostatok oddychu v tichom prostredí a športového vyžitia pre klientov v letných aj zimných mesiacoch. V lete je to lanový park,lukostreľba,futbalové ihrisko, tenisové kurty, turistika.Hotel je blízky aj deťom ,ktoré majú k dispozícii hneď vedľa hotela detské ihrisko s preliezkami,trampolínu a malý lanový park.

Okolie

Nablízku sú termálne a vyhrievané aquaparky a kúpele (Bešeňová, Tatralandia, Kúpele-Lúčky, Aquarelax v Dolnom Kubíne). V blizkom okolí tiež splavovanie rieky Orava na pltiach,adventure golf, jazda na koňoch a množstvo kultúrnych pamiatok pre milovníkov histórie. V zimnom období lyžovanie 30 m od hotela. Samozrejmosťou je parkovanie klientov na parkovisku pred hotelom zadarmo. Lyžiareň s odkladacími skrinkami a stojanmi na lyže, ktoré sú uzamykateľné.

Ubytovanie

V našom hoteli Vás ubytujeme prevažne v dvojposteľových izbách (s možnosťou prísteľky), ktoré sú zrekonštruované. K vybaveniu každej izby patrí samostatné sociálne zariadenie (WC, sprchový kút), telefón, televízor a iné zariadenia. Taktiež máme k dispozícii apartmánové izby a rodinné bunky pre viac osôb. Pre náročnejších klientov sú tu aj izby s balkónom.

  • Prísteľka
  • ŠTANDARD izba
  • BASIC izba
  • CLASIC apartmán
  • Trojlôžková izba

Vybavenie izieb

Apartmán:
LCD, HI-FI stereo, DVD prehrávač, chladnička, kožená sedacia súprava, nový štýlový nábytok, kompletne zrekonštruované, perličková vaňa, hydromasážny sprchový kút

ŠTANDARD izby:
TV, Wi-Fi, balkón, zrekonštruované, vlastné sociálne zariadenie

O hoteli
O hoteli

Hotel Smrečina

Oddych a šport